دوره جامع گریم آکادمی حضرتی

جذابیت تکنیک دارد
دوره ی جامع تخصصی گریم:
هنر گریم چهره مستلزم شناخت جام چهره، توجه به نوع مراسم، توجه به زیبایی های فردی هر شخص، شناخت رنگ ها، شناخت هارمونی ها و ده ها تخصص دیگر بوده و گریمور همزمان نقاشی زبردست، مجسمه سازی ماهر و زیبایی شناس زبده می باشد و در صورت نداشتن تکنیک و یا شناخت محصولات و رنگ ها نه تنها باعث زیباتر شدن اشخاص نمی شود بلکه زیبایی های طبیعی آنها را نیز پنهان می نماید. گریم، آرایش و یا خودآرایی برای مناسبت ها یا محیط هایی خاص انجام شده و قضاوتی خاص همراه دارد چه بسا تکنیک گریم عروس هیچگاه یکسان با گریم روز ولنتاین و یا مراسم های رسمی نمی باشد. به تعداد اشخاص مراجعه کننده ترکیب رنگ و تکنیک های گوناگون وجود دارد و شناخت ویژگی های منحصر بفرد هر شخص بسیار در تعیین نوع آرایش موثر است اما متاسفانه با پیروی کورکورانه از مد هایی با منشا نامعلوم امروزه در کشور ما ، ایران، تمامی عروس ها آرایشی یکسان داشته و زیبایی های آنها به هیچ عنوان در نظر گرفته نمی شود.
به یاد داشته باشید گریمور شما را زیباتر از آنچه هستید نمی کند بلکه زیبایی های شما را هر چه بیشتر به نمایش می گذارد. در نتیجه اگر بعد از انجام آرایش به فردی دیگر تبدیل گشته اید لزوما زیبا نشده اید!
دوره ی جامع تخصصی گریم

با ارائه مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه ای کشور

نرگس حسینی زاد

نرگس حسینی زاد

مدرس

مزیت های دوره ی جامع

امکان تمرین و تکرار بیشتر در طول دوره
آموزش پایه تا پیشرفته بدون پیش نیاز
ارائه ی مدرک سازمان فنی و حرفه ای با اعتبار ترجمه رسمی
امکان ارتباط آسان با استاد دوره
شامل تمامی مباحث دوره های ترمیک این آکادمی متفاوت تر از هرچه تاکنون شنیده اید!
امکان تمرین و رفع اشکال در محیط آکادمی با هماهنگی قبلی پس از پایان دوره
آموزش
درباره آکادمی
آکادمی سایه روشن حضرتی مرجع آموزش گریم زیبایی در ایران است. این مجموعه پیشرو در تمامی رشته های تخصصی که مرتبط با آرایش چهره می باشد و منشا استاندارد های آموزشی نوین و هدایتگر مربیان در سراسر ایران است. این آکادمی با آموزش های نوین همواره موجب ایجاد مراکز زیبایی که امروز به شکل برندی برتر عمل می کنند در این حوزه فعال بوده است. ما معتقدیم آموزش آرایش در ایران تا قبل از فعالیت این آکادمی فقط عملی و فاقد علم لازم بوده. شکوفایی رشته ی گریم زیبایی در ایران در زمان ارائه تکنیک آرایشگر با تکنیک سایه روشن از جانب مدیر و موسس آکادمی حضرتی آغاز گشته و مبدا فعالیت علمی و قانونی آن گردیده است. در این مجموعه از سال 1384-1388 که تنها مرکز دارنده مجوز بوده، کتاب مرجع آموزشی آرایشگر با تکنیک سایه روشن به نگارش سرکار خانم حسینی زاد ( حضرتی) تدریس گردیده است. ایشان نگارنده استاندارد این رشته و رشته ی آرایش عروس، میکاپ هارمونی، آرایش های فانتزی کودکان و.. نیز بوده است.
کرکسیون
نقشگر چهره
میکاپ هارمونی
عروسکار

سوالات متداول

فهرست