دوره جامع پوست آکادمی حضرتی

جذابیت تکنیک دارد
دوره ی تخصصی پوست آکادمی حضرتی:
در تمامی کشور های دنیا متخصصان پوست و زیبایی و spa مجزا از حیطه ی پزشکی و دارو درمانی به درمان تخصصی پوست با روش هایی نوین و غیر تهاجمی یا نیمه تهاجمی می پردازند. آکادمی حضرتی علاقه مندان به فراگیری این مهارت را به درجه ای میر ساند تا بتوانند به راحتی در هر کجای دنیا به همراهی و همکاری با سایر متخصصان بپردازند. و یا در کشور عزیزمان پیشرو و متفاوت عمل نمایند.در دوره ی جامع پوست آکادمی حضرتی تمامی مباحث سازمان فنی و حرفه ای و بسیار فراتر و کاربردی تر از آنها نیز آموزش داده میشود. این دوره شامل مباحث آناتومی و فیزیولوژی پوست و انواع پاکسازی، طب یونانی، کار با دستگاه، روش آمریکایی، شناخت محصولات و ماساژ لاین های مختلف صورت می شود.
دوره ی تخصصی جامع پوست

با ارائه مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه ای کشور

نرگس حسینی زاد

نرگس حسینی زاد

مدرس

مزیت های دوره ی جامع

امکان تمرین و تکرار بیشتر در طول دوره
آموزش پایه تا پیشرفته بدون پیش نیاز
ارائه ی مدرک سازمان فنی و حرفه ای با اعتبار ترجمه رسمی
امکان ارتباط آسان با استاد دوره
شامل تمامی مباحث دوره های ترمیک این آکادمی متفاوت تر از هرچه تاکنون شنیده اید!
امکان تمرین و رفع اشکال در محیط آکادمی با هماهنگی قبلی پس از پایان دوره
آموزش
درباره ی آکادمی:
آکادمی حضرتی ارزش ویژه ای برای سلامت پوست و موی افراد قائل است و همواره در این مورد پیشتاز بوده است. شناخت پوست و ضمائم آن، عوارض و صدمات احتمالی با مصرف مواد آرایشی و بهداشتی این آکادمی را بر آن داشته تا سرلوحه ی تمامی دروس خود شناخت پوست و عوارض پوستی را قرار دهد.
این آکادمی به شکل کاملا حرفه ای و مطابق با آکادمی های درجه 1 آمریکا و اروپا با پشتوانه برترین سرفصل ها و تشخیص نیاز افراد جامعه نسبت به مشکلات پوستی در تامین نیاز های حرفه ای جامعه ایرانی کوشا بوده و خواهد بود.
آناتومی و فیزیولوژی پوست
ماساژ لاین های مختلف صورت
کار با دستگاه
طب یونانی
روش آمریکایی
شناخت مواد و ابزار

سوالات متداول

فهرست