عروسکار کیست؟

به شخصی که توانایی شناسایی نوع جام چهره، هارمونی مناسب هر چهره و پیاده سازی مناسب گریم چهره را داشته باشد عروسکار گوییم. گریم عروس از مهم ترین گریم های هر شخص در طول زندگی اوست و توانایی زیباتر سازی افراد در بهترین شب زندگی آنها از حساس ترین تکنیک های گریم می باشد. در این دوره شما به عنوان عروسکار، نحوه ی هماهنگ سازی رنگ و نوع آرایش با مدل و رنگ مو، تاج و تور و مدل لباس عروس و اصول آرامش دادن به عروس را آموزش می بینید تا بتوانید زیباترین حالت ممکن برای چهره ی فرد را به نمایش بگذارید.

توجه داشته باشید اصول آرایش عروس همراه با مراقبت های 1 الی 2 ماهه ی قبل از گریم و شامل پاکسازی و آماده سازی پوست برای پذیرش بهتر گریم است و عروسکار در صورت داشتن تخصص لازم میتواند به راحتی تکنیک های پوستی و گریم را پیاده سازی نماید .

دوره ی عروسکار

با ارائه ی مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای 

نرگس حسینی زاد

نرگس حسینی زاد

مدرس

سرفصل های دوره

  • مرور مباحث کرکسیون
  • مرور مباحث میکاپ هارمونی
  • آشنایی با اصول اختلاف رنگ و بازتابش نور
  • هارمونی آرایش با نور محیط ( باغ، تالار و..)
  • آشنایی با فرم های سر و گردن ( تاج و تور)
  • هماهنگ سازی آرایش با مدل مو
  • هارمونی استفاده از لنز
  • انواع روش های فیکس آرایش 
آموزش
درباره آکادمی
آکادمی سایه روشن حضرتی مرجع آموزش گریم زیبایی در ایران است. این مجموعه پیشرو در تمامی رشته های تخصصی که مرتبط با آرایش چهره می باشد و منشا استاندارد های آموزشی نوین و هدایتگر مربیان در سراسر ایران است. این آکادمی با آموزش های نوین همواره موجب ایجاد مراکز زیبایی که امروز به شکل برندی برتر عمل می کنند در این حوزه فعال بوده است. ما معتقدیم آموزش آرایش در ایران تا قبل از فعالیت این آکادمی فقط عملی و فاقد علم لازم بوده. شکوفایی رشته ی گریم زیبایی در ایران در زمان ارائه تکنیک آرایشگر با تکنیک سایه روشن از جانب مدیر و موسس آکادمی حضرتی آغاز گشته و مبدا فعالیت علمی و قانونی آن گردیده است. در این مجموعه از سال 1384-1388 که تنها مرکز دارنده مجوز بوده، کتاب مرجع آموزشی آرایشگر با تکنیک سایه روشن به نگارش سرکار خانم حسینی زاد ( حضرتی) تدریس گردیده است. ایشان نگارنده استاندارد این رشته و رشته ی آرایش عروس، میکاپ هارمونی، آرایش های فانتزی کودکان و.. نیز بوده است.

سوالات متداول

سایر دوره های گریم:

میکاپ هارمونی

نقشگر چهره

فهرست